Firma

 

 

 

lapassione-szary

Firma La Passione powstała w 2014 roku w Stalowej Woli. Nazwa firmy nawiązuje do pasji, z jaką podchodzimy do naszej pracy oraz do każdego z naszych klientów. Wraz z początkiem naszej działalności nawiązaliśmy współpracę z firmą RosanPak będącą kanadyjsko ukraińskim producentem opakowań plastikowych, którego zakład produkcyjny znajduje się we Lwowie.

Dynamiczny rozwój firmy La Passione oraz spójna polityka rozwojowa, zaowocowała wzajemnym zaufaniem i doprowadziła do przekazania wyłączności na terytorium Polski. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg rozmaitych opakowań plastikowych m.in. z przeznaczeniem na torty, ciasta, owoce oraz lody. Ponadto w ofercie znajdą Państwo najwyższej, jakości opakowania uniwersalne. Dział produkcyjny firmy składa się z najbardziej nowoczesnych termoformowalnych maszyn, co pozwala zrealizować wyrafinowane zamówienia dla indywidualnego klienta.

Działalność RosanPak została niejednokrotnie nagrodzona na prestiżowych targach na całym świecie. RosanPak posiada certyfikat systemu zarządzania jakością, który spełnia wymogi ISO 9001-2001.

Jakość opakowań firmy Rosanpak wyróżnia je na rynku, jednocześnie bardzo dobrze komponując się z pasją, jaką wkładamy w naszą pracę.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół La Passione